Evidence nejlepších dosažených výkonů

Dlouhodobá evidence nejlepších výkonů plavců z plavecké školy Jiřího Řezáče
Evidence je vedena od zahájení provozu plavecké školy v roce 2003.

Nejlepší výkony na sprinterské trati 100 metrů, plavané libovolnými plaveckými způsoby

10 historicky nejrychlejších časů na trati 100 metrů dívky
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Haasová Martina                1 : 16, 2                     2007
2.)                 Sůkeníková Adéla               1 : 16, 4                     2017
3.)                 Kolinská Barbora                1 : 16, 8                     2016
4.)                 Kolinská Barbora                1 : 17, 6                     2017
5.)                 Šmídová Anna                     1 : 17, 7                     2018
6.)                 Kolinská Barbora                1 : 18, 1                     2016
7.)                 Pergnerová Eva                  1 : 18, 9                     2006
8.)                 Pergnerová Eva                  1 : 19, 5                     2005
9.)                 Vítovcová Petra                  1 : 19, 9                     2017
10.)               Hronová Lucie                     1 : 20, 0                    2016

10 historicky nejrychlejších časů na trati 100 metrů chlapci
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Kejval Jakub                        1 : 08, 9                    2015
2.)                 Častorál Dominik                1 : 09, 0                    2009
3-4.)             Kejval Jakub                        1 : 09, 2                    2014
3-4.)             Častorál Jakub                    1 : 09, 2                    2017
5.)                 Kejval Jakub                        1 : 09, 5                     2015
6.)                 Častorál Dominik                1 : 09, 8                    2011
7.)                 Častorál Jakub                    1 : 09, 9                    2016
7.)                 Slováček Adam                    1 : 10, 1                    2011
8.)                 Kejval Jakub                        1 : 10, 6                    2014
9.)                 Slováček Adam                    1 : 10, 7                    2011

10 nejrychlejších dívek na trati 100 metrů
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Haasová Martina                1 : 16, 2                     2007
2.)                 Sůkeníková Adéla               1 : 16, 4                     2017
3.)                 Kolinská Barbora                1 : 16, 8                     2016
4.)                 Šmídová Anna                     1 : 17, 7                    2018
5.)                 Pergnerová Eva                  1 : 18, 9                     2006
6.)                 Vítovcová Petra                  1 : 19, 9                     2017
7.)                 Hronová Lucie                     1 : 20,0                     2016
8.)                 Stupková Barbora              1 : 20, 1                     2010
9.)                 Koulová Radka                     1 : 22, 2                    2007
10.)               Shonová Viktorie                1 : 23, 2                    2012

10 nejrychlejších chlapců na trati 100 metrů
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Kejval Jakub                        1 : 08, 9                     2015
2.)                 Častorál Dominik                1 : 09, 0                     2009
3.)                 Častorál Jakub                    1 : 09, 2                     2017
4.)                 Slováček Adam                   1 : 10, 1                      2011
5.)                 Sedláček Patrik                   1 : 10, 9                     2012
6.)                 Řepa Tomáš                          1 : 11, 2                     2007
7.)                 Komas Michal                      1 : 13, 5                     2017
8.)                 Vrbecký David                    1 : 14, 3                     2018
9.)                 Hron David                          1 : 14, 7                     2015
10.)               Šterner Marek                    1 : 15, 5                      2012
Nejlepší výkony ve vytrvalostním plavání

10 historicky nejlepších výkonů dívek, při kterých bylo za 30 minut uplaváno nejvíce bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)             Šmídová Anna                      70 bazénů                 2017
2.)             Sůkeníková Adéla                69 bazénů                 2017
3-5.)         Šmídová Anna                      68 bazénů                 2016
3-5.)         Kolinská Barbora                 68 bazénů                 2016
3-5.)          Hronová Lucie                     68 bazénů                 2018
6-8.)          Šmídová Anna                     67 bazénů                 2016
6-8.)          Kolinská Barbora                67 bazénů                  2016
6-8.)          Hronová Lucie                     67 bazénů                  2017
9-10.)        Šmídová Anna                     65 bazénů                  2018
9-10.)        Kolinská Barbora                65 bazénů                  2018

10 historicky nejlepších výkonů chlapců, při kterých bylo za 30 minut uplaváno nejvíce bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)                 Hron David                           70 bazénů                 2018
2.)                 Hron David                           69 bazénů                 2017
3.)                 Hron David                           68 bazénů                 2016
4-7.)             Kroupa Jan                           66 bazénů                 2018
4-7.)             Kroupa Jan                           66 bazénů                 2017
4-7.)             Častorál Dominik                66 bazénů                 2009
4-7.)             Vrbecký David                    66 bazénů                 2018
8-10.)           Hron David                          65 bazénů                 2011
8-10.)           Hron David                          65 bazénů                 2015
8-10.)           Kroupa Jan                          65 bazénů                 2015

10 nejlepších dívek, které při vytrvalostním plavání dokázali uplavat libovolnými způsoby za 30 minut nejvíce bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)                 Šmídová Anna                      70 bazénů                 2017
2.)                 Sůkeníková Adéla                69 bazénů                 2017
3.)                 Kolinská Barbora                 68 bazénů                 2016
4.)                 Hronová Lucie                     67 bazénů                  2017
5.)                 Stupková Barbora               65 bazénů                  2012
6-7.)             Komárková Diana               64 bazénů                  2016
6-7.)             Andrlíková Dora                  64 bazénů                  2016
8-9.)             Vokáčová Eliška                   59 bazénů                  2011
8-9.)             Strolená Natálka                  59 bazénů
10-11.)         Berešová Barbora                58 bazénů                 2010 a 2011
10-11.)         Fahnrichová Anna              58 bazénů                 2015

10 nejlepších chlapců, kteří při vytrvalostním plavání dokázali uplavat libovolnými způsoby za 30 minut přes 60 bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)                 Hron David                           69 bazénů                 2017
2.)                 Častorál Dominik                66 bazénů                 2009
3.)                 Kroupa Jan                           65 bazénů                 2011
4-5.)             Perk Tomáš                           64 bazénů                 2011
4-5.)             Boula Josef                            64 bazénů                 2011
6.)                 Žížek Jakub                          63 bazénů                 2016
7-8.)             Šmíd Martin                        61 bazénů                 2016
7-8.)             Nekut Tomáš                       61 bazénů                 2011
9-17.)           Ryba Jan                              60 bazénů                 2009
9-17.)           Krátký František                60 bazénů                 2010
9-17.)           Sedláček Patrik                   60 bazénů                 2010
9-17.)           Kratochvíl Jiří                     60 bazénů                 2008
9-17.)           Koldušek Jan                        60 bazénů                 2015
9-17.)           Fruhauf Jakub                    60 bazénů                 2015
9-17.)           Tkáč Tomáš                          60 bazénů                 2015

Nejúspěšnější plavci, kteří se věnuji extrémně vytrvalostnímu plavání.
pořadí         jméno a příjmení               počet akcí                počet rekordů
1-2.)             Hron David                            14                               24
1-2.)             Hronová Lucie                      14                               24
3.)                 Fruhauf Jakub                     13                               22
4-5.)             Kejval Jakub                          7                                13
5.)                 Rollinger Adam                     7                                12
6-12.)           Hron Michal                          6                                12
6-12.)           Perk Tomáš                            6                                 12
6-12.)           Bláhová Andrea                   6                                 12
6-12.)           Fahnrichová Anna              6                                 12
6-12.)           Šterner Marek                       6                                 11
6-12.)           Stupková Barbora                6                                 10
6-12.)           Planetová Alexandra          6                                 10
Plavci kteří chodili, nebo stále ještě chodí do plavecké školy Jiřího Řezáče 10 let a déle.
pořadí         jméno a příjmení               počet let
1.)                 Hron David                            14
2.)                 Fruhauf Jakub                     12,5
3.)                 Hronová Lucie                      11,5
4-5.)             Strolená Natálka                  11
4-5.)             Šterner Marek                       11
6-9.)             Stupková Barbora                10
6-9.)             Přibylová Pavlína               10
6-9.)             Sudová Kristýna                  10
6-9.)             Rollinger Adam                    10

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien