výuka plavání, zdokonalovací plavání Soukromá plavecká škola Jiřího Řezáče extrémně vytrvalostní bazénové plavání
Úvod   Jří Řezáč   Plavecká škola   Vytrvalostní plavání   Články   Média   Sponzoři  Fotogalerie   Kontakt   Odkazy
Fotogalerie


2019
Štafeta 100 km a 24 hod - kraul - kategorie žáci - nejmladší skupina českých plavců!

5 km - motýl - kategorie žáci - nejmladší česká plavkyně!

Maratón - prsa - kategorie jednotlivci


2018
Štafeta 100 km - prsa - kategorie žáci - nejmladší skupina českých plavců!

Alpy

Štafeta 4 x 24 hod - polohově - kategorie dospělí

Štafeta 24 hod - motýl - kategorie dospělí


2017
6 x 1 hod - kategorie jednotlivci

10 km - libovolně - kategorie žáci - nejmladší česká plavkyně!

Štafeta 6 x 1 hod - kategorie dospělí

Štafeta 100 km - libovolně - kategorie žáci - nejmladší skupina českých plavců!

Alpy

Štafeta 100 km a 24 hod - znak - kategorie dospělí

Maratón - znak - kategorie jednotlivci


2016
Štafeta 100 km a 24 hod - prsa - kategorie dospělí

10 km - prsa - kategorie jednotlivci

Přechod Šumavy

10 km - libovolně - kategorie žáci - nejmladší český plavec!

Štafeta 100 km a 24 hod - libovolně - kategorie dospělí

Maratón - kraul - kategorie jednotlivci - 12 hod 58 min


2015
Štafeta 100 km a 24 hod - prsa - kategorie junioři

Štafeta 100 km a 24 hod - kraul - kategorie dospělí

30 km - kraul - kategorie jednotlivci - 8 hod 8 min


2014
Štafeta 100 km a 24 hod - kraul - kategorie junioři

Štafeta 100 km a 24 hod - polohově - kategorie dospělí

Maratón - polohově - kategorie jednotlivci - 12 hod 44 min


2013
Štafeta 100 km - znak – kategorie junioři a 24 hod - znak – kategorie junioři

Štafeta 100 km a 24 hod - motýl – kategorie junioři

Maratón - motýl - kategorie jednotlivci - 13 hod 10 min


2012
Štafeta 100 km a 24 hod - polohově – kategorie junioři

50 km - libovolně - kategorie jednotlivci - 14 hod 58 min


2011
Štafeta 100 km a 24 hod - libovolně – kategorie junioři

Štafeta 24 hod - prsa – kategorie žáci - nejmladší skupina českých plavců!

50 km - motýl - kategorie jednotlivci - 17 hod 18 min


2010
Štafeta 24 hod - kraul – kategorie žáci - nejmladší skupina českých plavců!

Štafeta 24 hod - znak – kategorie žáci - nejmladší skupina českých plavců!


2009
Štafeta 24 hod - polohově – kategorie žáci - nejml. skupina českých plavců!

Štafeta 24 hod - motýl – kategorie žáci - nejmladší skupina českých plavců!


2008
Štafeta 24 hod - libovolně – kategorie žáci - nejml. skupina českých plavců!

2007
Letní turistický tábor Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice


2006
Letní turistický tábor Vysoké Tatry – Štrbské Pleso


2005
Letní cyklistický tábor Šumava – Špičák


2004
Letní turistický tábor Orlické Hory – Plasnice


2003
Letní turistický tábor Šumava – Špičák