Evidence nejlepších dosažených výkonů

 

Dlouhodobá evidence nejlepších výkonů plavců z plavecké školy Jiřího Řezáče
Evidence je vedena od zahájení provozu plavecké školy v roce 2003.

Nejlepší výkony na sprinterské trati 100 metrů, plavané libovolnými plaveckými způsoby

10 historicky nejrychlejších časů na trati 100 metrů dívky
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Vítovcová Petra                  1 : 14, 7                     2018
2.)                 Haasová Martina                1 : 16, 2                     2007
3.)                 Sůkeníková Adéla               1 : 16, 4                     2017
4.)                 Kolinská Barbora                1 : 16, 8                     2016
5.)                 Andrlíková Dora                 1 : 17, 5                     2018
6.)                 Kolinská Barbora                1 : 17, 6                     2017
7.)                 Šmídová Anna                     1 : 17, 7                     2018
8.)                 Šmídová Anna                     1 : 17, 8                     2018
9.)                 Kolinská Barbora                1 : 18, 1                     2016
10.)               Pergnerová Eva                  1 : 18, 9                     2006

10 historicky nejrychlejších časů na trati 100 metrů chlapci
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Kejval Jakub                        1 : 08, 9                    2015
2.)                 Častorál Dominik                1 : 09, 0                    2009
3-4.)             Kejval Jakub                        1 : 09, 2                    2014
3-4.)             Častorál Jakub                    1 : 09, 2                    2017
5.)                 Kejval Jakub                        1 : 09, 5                     2015
6.)                 Častorál Dominik                1 : 09, 8                    2011
7.)                 Častorál Jakub                    1 : 09, 9                    2016
7.)                 Slováček Adam                    1 : 10, 1                    2011
8.)                 Kejval Jakub                        1 : 10, 6                    2014
9.)                 Slováček Adam                    1 : 10, 7                    2011

10 nejrychlejších dívek na trati 100 metrů
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Vítovcová Petra                  1 : 14, 7                     2018
2.)                 Haasová Martina                1 : 16, 2                     2007
3.)                 Sůkeníková Adéla               1 : 16, 4                     2017
4.)                 Kolinská Barbora                1 : 16, 8                     2016
5.)                 Andrlíková Dora                 1 : 17, 5                     2018
6.)                 Šmídová Anna                     1 : 17, 7                     2018
7.)                 Pergnerová Eva                  1 : 18, 9                     2006
8.)                 Hronová Lucie                     1 : 20,0                     2016
9.)                 Stupková Barbora              1 : 20, 1                     2010
10.)               Koulová Radka                   1 : 22, 2                     2007

10 nejrychlejších chlapců na trati 100 metrů
pořadí         jméno a příjmení               čas na 100 m            zaplaváno v roce
1.)                 Kejval Jakub                        1 : 08, 9                     2015
2.)                 Častorál Dominik                1 : 09, 0                     2009
3.)                 Častorál Jakub                    1 : 09, 2                     2017
4.)                 Slováček Adam                   1 : 10, 1                      2011
5.)                 Sedláček Patrik                   1 : 10, 9                     2012
6.)                 Řepa Tomáš                         1 : 11, 2                     2007
7.)                 Hron David čas                    1 : 12, 9                     2018
8.)                 Komas Michal                      1 : 13, 5                     2017
9.)                 Vrbecký David                    1 : 14, 3                     2018
10.)               Šterner Marek                    1 : 15, 5                      2012
Nejlepší výkony ve vytrvalostním plavání

10 historicky nejlepších výkonů dívek, při kterých bylo za 30 minut uplaváno nejvíce bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)             Šmídová Anna                      71 bazénů                 2018
2.)             Šmídová Anna                      70 bazénů                 2017
3.)             Sůkeníková Adéla                69 bazénů                 2017
4-6.)         Šmídová Anna                      68 bazénů                 2016
4-6.)         Kolinská Barbora                 68 bazénů                 2016
4-6.)          Hronová Lucie                     68 bazénů                 2018
7-9.)          Šmídová Anna                     67 bazénů                 2016
7-9.)          Kolinská Barbora                67 bazénů                  2016
7-9.)          Hronová Lucie                     67 bazénů                  2017
10-12.)     Šmídová Anna                     66 bazénů                  2018
10-12.)     Kolinská Barbora                66 bazénů                  2018
10-12.)     Andrlíková Dora                 66 bazénů                  2018

10 historicky nejlepších výkonů chlapců, při kterých bylo za 30 minut uplaváno nejvíce bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)                 Hron David                           71 bazénů                 2018
2.)                 Hron David                           70 bazénů                 2018
3.)                 Hron David                           69 bazénů                 2017
4.)                 Hron David                           68 bazénů                 2016
5-9.)             Kroupa Jan                           66 bazénů                 2018
5-9.)             Kroupa Jan                           66 bazénů                 2018
5-9.)             Kroupa Jan                           66 bazénů                 2017
5-9.)             Častorál Dominik                66 bazénů                 2009
5-9.)             Vrbecký David                    66 bazénů                 2018
10-12.)         Hron David                          65 bazénů                 2011
10-12.)         Hron David                          65 bazénů                 2015
10-12.)         Kroupa Jan                          65 bazénů                 2015

10 nejlepších dívek, které při vytrvalostním plavání dokázali uplavat libovolnými způsoby za 30 minut nejvíce bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)                 Šmídová Anna                      71 bazénů                 2018
2.)                 Sůkeníková Adéla                69 bazénů                 2017
3-4.)             Kolinská Barbora                 68 bazénů                 2016
3-4.)             Hronová Lucie                     68 bazénů                  2018
5.)                 Andrlíková Dora                  66 bazénů                  2018
6.)                 Stupková Barbora               65 bazénů                  2012
7.)                 Komárková Diana               64 bazénů                  2016
8.)                Strolená Natálka                  61 bazénů                  2018
9.)                Hanzlíková Tereza               60 bazénů                  2018
10.)             Vokáčová Eliška                   59 bazénů                  2011

10 nejlepších chlapců, kteří při vytrvalostním plavání dokázali uplavat libovolnými způsoby za 30 minut přes 60 bazénů.
pořadí         jméno a příjmení               vzdálenost                zaplaváno v roce
1.)                 Hron David                           71 bazénů                 2018
2-4.)             Kroupa Jan                          66 bazénů                 2018
2-4.)             Častorál Dominik                66 bazénů                 2009
2-4.)             Vrbecký David                    66 bazénů                 2018
5-6.)             Perk Tomáš                         64 bazénů                 2011
5-6.)             Boula Josef                           64 bazénů                 2011
7.)                 Žížek Jakub                          63 bazénů                 2016
8-9.)             Šmíd Martin                        61 bazénů                 2016
8-9.)             Nekut Tomáš                       61 bazénů                 2011
9-17.)           Ryba Jan                              60 bazénů                 2009
9-17.)           Krátký František                60 bazénů                 2010
9-17.)           Sedláček Patrik                   60 bazénů                 2010
9-17.)           Kratochvíl Jiří                     60 bazénů                 2008
9-17.)           Koldušek Jan                        60 bazénů                 2015
9-17.)           Fruhauf Jakub                    60 bazénů                 2015
9-17.)           Tkáč Tomáš                          60 bazénů                 2015

Nejúspěšnější plavci, kteří se věnuji extrémně vytrvalostnímu plavání.
pořadí         jméno a příjmení               počet akcí
1.)                 Hron David                           19
2.)                Hronová Lucie                      17
3.)                 Fruhauf Jakub                     13
4-7.)             Fahnrichová Anna               8
4-7.)             Kejval Jakub                          8
4-7.)             Perk Tomáš                             8
4-7.)             Potůček Jakub                       8
8-11.)           Rejzek Jiří                                7
8-11.)           Šmídová Anna                        7
8-11.)           Rollinger Adam                      7
8-11.)           Andrlíková Dora                    7
12-18.)         Bělík Milan                             6
12-18.)         Hron Michal                           6
12-18.)         Vorschnaider Michal            6
12-18.)         Planetová Alexandra            6
12-18.)         Šterner Marek                        6
12-18.)         Stupková Barbora                 6
12-18.)         Bláhová Andrea                     6
19-22.)         Bělík Michal                           5
19-22.)         Bělíková Marie                      5
19-22.)         Suchá Barbora                       5
19-22.)         Hanzlíková Terezea              5

Plavci kteří chodili, nebo stále ještě chodí do plavecké školy Jiřího Řezáče 10 let a déle.
pořadí         jméno a příjmení               počet let
1.)                 Hron David                           15
2-3.)             Hronová Lucie                     12,5
2-3.)             Fruhauf Jakub                     12,5
4.)                 Strolená Natálka                  12
5.)                 Šterner Marek                       11
6-11.)           Stupková Barbora                10
6-11.)           Přibylová Pavlína                10
6-11.)           Sudová Kristýna                   10
6-11.)           Rollinger Adam                     10
6-11.)           Šmídová Anna                      10
6-11.)           Šmíd Martin                          10

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien