Sponzoři

 

Vážení sportovní přátelé,

plavci z výběrové plavecké školy Jiřího Řezáče, kteří se úspěšně věnují extrémně vytrvalostnímu plavání, vytvořili od roku 2008 již 79 českých rekordů.
Rekordy drží v kategoriích jednotlivců i štafet.

V jednotlivcích jsou to rekordy na tratích 10 km, 20 km, 30 km, 40 km, 50 km a na maratónských tratích 42 km 195 m.

V kategorii štafet jsou to rekordy ve 24 hodinovém plavání a na tratích 100 kilometrů.

Plavci z této plavecké školy kteří se zaměřují na extrémně vytrvalostní plavání, dokázali již získat kompletní sadu všech šesti českých rekordů, které lze ve 24 hodinovém plavání získat. Všechny tyto národní rekordy byli zapsány do České knihy rekordů.

Plavci by se v nejbližší době rádi pokusili také získat kompletní sadu všech šesti českých rekordů ve 100 kilometrovém plavání.

Vytrvalostní plavci chtějí v budoucnu vytvořit přes 100 českých rekordů v extrémně vytrvalostním plavání.

Pokud seženou dostatek finančních prostředků, mají také v plánu pokusit se vytvořit 3 světové rekordy, které se zapíší do Guinnessovi knihy světových rekordů. Jmenovitě by se jednalo o 24 hodinovou štafetu a 100 kilometrovou štafetu.

Finančně i organizačně nejnáročnější akcí by jistě byla nejdelší nepřetržitě plavaná štafeta na světě, o kterou se ještě nikdy, nikdo úspěšně nepokusil! Uplavat nepřetržitě štafetovým způsobem vzdálenost 1 000 kilometrů by účastníkům akce trvalo přibližně 14 dní.

Šance na vytvoření nových českých rekordů i rekordů světových je u dalších plánovaných akcí opravdu velká.

Největším problémem tak zůstává sehnání dostatečného množství finančních prostředků potřebných k uskutečnění plánovaných akcí. Je potřeba zaplatil pronájem bazénu na 24 až 36 hodin, evidenci rekordu, zápis rekordu do České knihy rekordů, certifikáty o vytvoření českého rekordu, činnost rozhodčích, cestovní náklady delegáta vyslaného agenturou spravující databanku Českých rekordů, atd.

Zájem sponzorů bude ze strany vytrvalostních plavců velmi vítán a ceněn. Za každou finanční podporu Vám budou vytrvalostní plavci opravdu vděčni a zavázáni.Vždyť vytvářet vytrvalostní plavecké rekordy je možné hlavně díky štědrosti sponzorů, mezi které můžete patřit i Vy.

Sponzorům nabízíme:

1.) Zviditelnění Vašeho jména, nebo jména a loga Vaší firmy přímo při pořádání extrémně vytrvalostní  plavecké akce.
2.) Informace o sponzorovi v médiích, které budou veřejnost o plavecké akci informovat.
3.) Uvedení jména sponzora na webových stránkách výběrové plavecké školy, která se věnuje extrémně vytrvalostnímu plavání.
4.) Při zaplacení finanční částky, kterou určil správce a vydavatel České knihy rekordů, bude jméno sponzora uvedeno v nejbližším novém vydání České knihy rekordů.

Máte-li zájem podílet se na financování extrémně vytrvalostních plaveckých akcí a chcete-li přispět jakoukoli finanční částkou, na podporu vytrvalostního plavání, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese: extremni.plavani@seznam.cz

Bližší informace o extrémně vytrvalostním plavání a o našich aktivitách, získáte na webových stránkách www.plavani-rezac.cz

Předem Vám za vytrvalostní plavce mnohokrát děkuji. Řezáč Jiří – plavec, trenér vytrvalostních plavců a organizátor extrémně vytrvalostních plaveckých akcí.

Naši sponzoři

 

Generální sponzor

Nadace 700 let města Plzně

www.nadace700.cz

 

Hlavní sponzor

Úřad městského obvodu Plzeň 3

www.umo3.plzen.eu

Sportovní klub Radbuza Plzeň

www.skradbuza.cz

Plavecká škola Jiřího Řezáče

www.plavani-rezac.cz

MUDr. Hronová Václava a MUDr. Hron Michal

 

Sponzor

Město Rokycany

www.rokycany.cz

Zdravotní pojišťovna Metal-Aliance

www.zpma.cz

SAG EMG Elektro s.r.o.

www.sag-emg.cz

Fitsport Jiří Trampota

www.fitsport-jt.cz

 

 

 

Vytrvalostní plavci rozdělují sponzory do tří kategorií.

Generální sponzor: sponzor, který na extremně vytrvalostní plavecké akce věnoval doposud největší finanční částku
Hlavní sponzor: sponzor, který pravidelně finančně, nebo jiným způsobem podporuje extremně vytrvalostní plavání
Sponzor: sponzor, který finančně přispěl na vybranou plaveckou vytrvalostní akci, nebo ji podpořil jiným než finančním způsobem

 

——————————————————————————————-

Vážení příznivci plaveckého sportu. Tímto se na vás obracím s žádostí o pomoc při shánění finančních prostředků potřebných k pořádání extrémně vytrvalostních plaveckých akcí.

Přivítáme pomoc a podporu od každého, kdo má zájem a ochotu nám pomoci. Čím více lidí se zapojí do shánění dostatečného množství finančních prostředků, tím lépe.

Vždyť jen na jedinou plánovanou akci, která bude největší nepřetržitě plavanou akcí na světě je potřeba sehnat téměř 150.000 Kč., potřebných k jejímu uskutečnění.

Nabízíme každému, kdo sežene jakoukoli finanční hotovost, nebo kdo zprostředkuje kontakt se sponzorem od kterého poté plavci obdrží finanční hotovost, odměnu ve výši 20% z částky, kterou plavci od sponzora obdrží a zveřejnění jeho jména na těchto webových stránkách.

Minimální přijímaná částka od sponzorů jsou 3.000 Kč.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien